Tel. - 695 574 157

email - arborservice@wp.pl

ARBOR SERVICE

Oferujemy Państwu profesjonalną pielęgnację i wycinkę drzew przy użyciu dostępu linowego. Świadczymy również usługi z zakresu diagnostyki wstępnej, sporządzania opinii i ekspertyz dendrologicznych,  inwentaryzacji drzewostanów, zabezpieczania drzew na terenie budowy, a także nadzoru inspektora dendrologicznego w procesie inwestycyjnym.

 

Prace w koronach , jak również szczegółowe ekspertyzy i inspekcje wybranych drzew, wykonywane są przy pomocy dostępu linowego, co znacznie wpływa na jakość świadczonych usług .

 

Posiadamy odpowiednie certyfikaty uzyskane po odbytych specjalistycznych szkoleniach, uprawniające nas do wykonywania tego typu zleceń. Mówimy po angielsku, włosku i francusku. Przyjmujemy również zlecenia poza granicami kraju.

Zasięg działania

Dzierżoniów, Bielawa, Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk, cała Polska - EU

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
 

Członek Federacji Arborystów Poslkich                             www.fap-arbor.pl

FOLLOW ME

  • Wix Facebook page

Zdjęcia zamieszczone tej na stronie  stanowią prywatną własność ! Rozpowszechnianie, przetwarzanie i kopiowanie zdjęć bez zgody autora jest zabronione i                                                                                                 stanowi naruszenie praw autorskich !

© 2013 by FRANC

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_20170821_134851