top of page

Pielęgnację i wycinkę drzew  wykonujemy przy użyciu technik linowych-alpinistycznych.

Zdobyte doświadczenie oraz uzyskane certyfikaty European Tree Worker , Inspektor Drzew oraz Inspektor Nadzoru Dendrologicznego pozwalają firmie na pracę przy drzewach tzw trudnych, niebezpiecznych i cennych pomnikowych oraz na sporządzanie opinii i ekspertyz dendrologicznych, inwentaryzacji drzewostanu i nadzoru na pracami.

 

Arbor Service wykonuje zabiegi pielęgnacyjne obejmujące drzewo jak i jego środowisko w celu utrzymania drzewostanu w stanie zdrowym i bezpiecznym. Działamy w oparciu o podstawy dendrologii, technik alpinistycznych, wymogów ochrony środowiska i przepisów bezpieczeństwa.
Duży nacisk kładziemy na estetykę wykonywanej pracy. Staramy się aby drzewo po wykonanym zabiegu pozostało w formie co najmniej zbliżonej do pierwotnej.
Certyfikat European Treeworker wydany przez- MTUiOD Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew z siedzibą w Kluczborku ul. Katowicka 1, oraz (EAC) - European Arboricultural Council przy Unii Europejskiej zrzeszającej stowarzyszenia ekologiczne krajów Europy Zachodniej.
Certyfikat INSPEKTORA DRZEW wydawany przez Instytut Drzewa , pod nadzorem Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego PTD
Certyfikat Inspektora Nadzoru Dendrologicznego w procesie inwestycyjnym, wydawany przez Instytut Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa w Warszawie
44.jpg
22.jpg
55.jpg
33.jpg
11.jpg
bottom of page